Intymių zonų mezoterapija PRP

Intymių zonų mezoterapija PRP procedūra, skirta moterims norinčioms pagerinti savo lytinio gyvenimo kokybę, padidinti intymių zonų jautrumą. Tai vienas iš nedaugelio, pasaulio mokslininkų patvirtintų būdų, skirtų gydyti moterų seksualines disfunkcijas.

PRP (angl. Platelet Rich Plasma) – tai procedūra, kurios metu naudojama trombocitais praturtinta plazma. Plazma yra išgaunama iš paciento kraujo. Iš venos paimamas į specialiai tam skirtą vienkartinį mėgintuvėlį nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas.  Mūsų kraujyje esantys trombocitai dalyvauja ne tik natūraliame kraujo krešėjimo procese. Patekę į odą ir gleivinę, trombocitų sudėtyje esantys augimo faktoriai stimuliuoja odos ląsteles, aktyvuoja odos regeneracinius, atstatomuosius procesus, odos kamienines ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamybą. Dėl šių savybių, PRP procedūra taikoma odos biostimuliacijai – atsinaujinimui skatinti, žaizdų gijimui gerinti, odos atjauninimui ir senėjimo proceso prevencijai.

Amžius, organizmo vystymasis ar pogimdyviniai pokyčiai dažnai lemia sumažėjusį makšties gleivinės tonusą, pakitusį lytinių organų jautrumą. Mezoterapijos PRP procedūros metu, atsatatomas sumažėjęs makšties gleivinės tonusas, elastingumas, atnaujinama klitorio funkcija ir elastingumas, kas lemia padidėjusį lytinį potraukį, stipresnį ir dažnesnį orgazmą, sumažėjusį diskomfortą ir skausmą lytinių santykių metu.

Pati procedūra nėra skausminga, nes prieš ją genitalijos yra nuskausminamos specialiomis nuskausminamosiomis injekcijomis arba anestetiniu kremu. Preparatas plona adata suleidžiamas į problemines genitalijų vietas , o rezultatas matomas iš karto po pirmos procedūros.

Procedūros trukmė apie 40 min.

Rekomenduojamas procedūrų kiekis: Norint užtvirtinti ir pagerinti rezultatą , rekomenduojama atlikti 3 procedūras kas 3 mėnesius.

Procedūros efektas yra labai individualus, priklauso nuo organizmo savybių, išlieka apie 12 mėnesių. Vėliau procedūra galima kartoti.

Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti sporto, saunos, baseino.

Kaina, EUR: 250-500

Atgal
?