Makšties sausumo gydymas PRP / hialuronu

Makšties gleivinės išsausėjimas  (atrofija)  išsivysto  perimenopauzės ir menopauzės laikotarpiu dėl hormonų pokyčių moters organizme. Dėl to išplonėja makšties gleivinė, ji tampa sausa ir trapi, neatspari mechaniniam poveikiui, infekcijai. Dauguma moterų pradeda jausti sausumo, niežėjimo, dirginimo jausmą makštyje, lytiniai santykiai tampa skausmingi ar net negalimi. Dažnai moteriai tai sukelia didelį diskomfortą ir  labai apsunkina seksualinį moters gyvenimą bei mažina gyvenimo kokybę.

PRP (angl. Platelet Rich Plasma)  tai procedūra, kurios metu naudojama trombocitais praturtinta plazma. Plazma yra išgaunama iš paciento kraujo. Iš venos paimamas į specialiai tam skirtą vienkartinį mėgintuvėlį nedidelis kiekis kraujo, kuris specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas.  Mūsų kraujyje esantys trombocitai dalyvauja ne tik natūraliame kraujo krešėjimo procese. Patekę į odą ir gleivinę, trombocitų sudėtyje esantys augimo faktoriai stimuliuoja odos ląsteles, aktyvuoja odos regeneracinius, atstatomuosius procesus, odos kamienines ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamybą. Dėl šių savybių, PRP procedūra taikoma odos biostimuliacijai – atsinaujinimui skaitinti, žaizdų gijimui gerinti, odos atjauninimui ir senėjimo proceso prevencijai.

Intymių zonų PRP procedūra neskausmingai ir efektyviai leidžia pašalinti problemas, kurios prastina moterų gyvenimo kokybę. Po kelių procedūrų makštis vėl atgauna drėgnumą ir putlumą, o moterys vėl jaučiasi atgavusios seksualinį jautrumą, mėgaujasi santykiais.

Procedūros trukmė: 40 min

Rekomenduojamas procedūrų kiekis: 3-4

Poveikio laikotarpis: individualus, apie 1-1,5 metus

Svarbu žinoti: keletą dienų rekomenduojama vengti lytinių santykių, sporto ir saunos, baseino, nenaudoti higieninių tamponų

Kaina, EUR: 250-500

Atgal
?