DR klinika įkurta 2008 m. yra privati  plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika. Čia dirbantys chirurgai yra užsitarnavę vardą kolegų ir pacientų tarpe ilgamečiu profesionaliu darbu žymiausiose Lietuvos medicinos įstaigose bei užsienio ligoninėse.

DR klinika teikiamos paslaugos yra visiškai individualizuotos, kad būtų galima pritaikyti ir patenkinti kiekvieno paciento poreikius ir lūkesčius. Klinika į savo komandą yra pasitelkusi puikias gydytojas dermatologes bei kosmetologes teikti konsultacijas ir procedūras.

DR klinika siekia sutelkti patyrusius medicinos specialistus  ir parinkti patikimus partnerius teikti aukščiausio lygio paslaugas. Mes siejame didelę patirtį su pažangiausiais mokslo laimėjimais, atidžiai laikydamiesi aukščiausių etikos standartų, kad kiekvienam DR KLINIKA pacientui būtų suteiktas individualizuotas, inovatyvus ir saugus gydymas.

Teikiame paslaugas tiek Lietuvos, tiek užsienio klientams. Suprasdami šiuolaikinio gyvenimo tempą ir siekdami patenkinti klientų poreikius, DR klinikos specialistai, iš anksto susiderinus galimybes, suteiks paslaugas Jums patogiu metu, nepriklausomai nuo klinikos darbo laiko.

Norėdami gauti informaciją ir suderinti Jūsų poreikius bei planus atitinkantį paslaugų suteikimo laiką, kviečiame registruotis vizitams telefonu: +370 611 03003, el.paštu: info@drklinika.lt. Mus taip pat rasite Facebook: https://www.facebook.com/DRKlinika/

Plastikos chirurgas Dainius Balčiūnas

Dainius Balčiūnas

Plastikos chirurgas


Med.m.dr. Bernardas Eimaitis

Plastikos chirurgas

Kosmetologė Oksana Šimkienė

Oksana Šimkienė

Kosmetologė

?