28.05.2020

GRAŽIŲ LŪPŲ MĖNUO!

VISĄ BIRŽELIO MĖNESĮ SPECIALUS PASIŪLYMAS  LŪPŲ KOREKCIJOMS SU ART FILLER® LIPS SOFT (2020 m. NAUJIENA!)

NAUJAS, specialiai lūpų sričiai sukurtas, hialurono rūgšties užpildas ART FILLER® LIPS SOFT yra šiemet pristatytas prancūzų laboratorijos FILLMED preparatas, skirtas išskirtinai natūraliam lūpų ir lūpų srities korekcijų rezultatui!

>
20.06.2018

Varginančios bėdos dėl prakaitavimo – ką siūlo šiuolaikinė medicina?

Prakaitavimas yra natūralus ir gyvybiškai būtinas procesas, tačiau dėl įvairių priežasčių jis gali tapti varginančiu. Birželio 20 dieną (trečiadienį), 11 val. DELFI TV studijoje lankėsi ir daugiau apie prakaitavimą papasakojo DR Klinikos plastinės rekonstrukcinės chirurgijos specialistai Dainius Balčiūnas ir Renaldas Vaičiūnas.

>
15.03.2018

PRASIDEDA ESTETINĖS GINEKOLOGIJOS ERA

2018 m. kovo 8 d. Vilniuje įvyko pirmoji Baltijos šalių estetinės ir rekonstrukcinės ginekologijos konferencija „Estetinė ir rekonstrukcinė ginekologija: dabartis ir perspektyvos“.
>
krūtinės koregavimas 06.06.2017

Šiuolaikinės moters apsisprendimas: kodėl ji koreguoja krūtinę?

Į konsultaciją ateina trisdešimtmetė moteris. Sako, vaiko jau nebemaitinu, jam dveji. Apsisprendžiau dėl krūtų operacijos, nes po gimdymo jos suglebo, nebėra patrauklios, net nesinori vasaros sezonui rinktis maudymosi kostiumėlių. Nenorėčiau krūtinės didinti. Tiesiog kad jos forma bent primintų tą, kuri buvo prieš gimdymą.

>
Auglio pašalinimas 05.05.2017

Prisimenant istoriją. Didžiulį auglį primena tik naujagimio randai

Vilniuje atlikta unikali operacija išgelbėjo kūdikį nuo uždusimo. Kakle užaugęs milžiniškas auglys buvo pažeidęs kvėpavimo takus ir net deformavęs vieną ausį. Vilniečiams plastikos chirurgams Renaldui Vaičiūnui ir Dainiui Balčiūnui pavyko sėkmingai pašalinti ypač retą gerybinį auglį, vadinamąją teratomą, rašo „Lietuvos rytas“.
2008 m. rugpjūčio 1 d.

>
Plastikos chirurgai Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas 05.05.2017

Juokiatės, nerodote mimikų, o veidas atrodo piktas: kaltos pykčio raukšlės

Juokiatės po kolegos pasakyto anekdoto, šypsotės, kai saulė plieskia į veidą, arba stebitės, kai pavasario vidury iškrenta sniegas. Nesvarbu, kad ir kas nutiktų, visą laiką atrodote pikta arba susirūpinusi. Priežastis paprasta, jums susiformavo vertikalios raukšlės tarpuakyje, vadinamosios pykčio raukšlės. Ar įmanoma su jomis kovoti?

>
Doc., M.D., akušerė ginekologė Daiva Bartkeviciene 07.04.2017

Intymios problemos, apie kurias moterys nekalba, lengvai išsprendžiamos

Dėl nevisaverčio intymaus gyvenimo metų metus, o kartais netgi dešimtmečius kenčia daugybė moterų. Kai kurios jų net nepagalvoja, kad daugelis problemų, tokių kaip makšties sausumas, per didelės ar per mažos lytinės lūpos, per „plati“ makštis, šlapimo nelaikymas šiandien yra lengvai išsprendžiamos.

>
?