Plastikos chirurgas Tomas Budrius 18.07.2017

EKSPERTO DIENA

Rugpjūčio 3 d. ir 23 d. „DR Klinka” plastikos chirurgas Tomas Budrius kviečia Jus į nemokamas individualias konsultacijas.

>
krūtinės koregavimas 06.06.2017

Šiuolaikinės moters apsisprendimas: kodėl ji koreguoja krūtinę?

Į konsultaciją ateina trisdešimtmetė moteris. Sako, vaiko jau nebemaitinu, jam dveji. Apsisprendžiau dėl krūtų operacijos, nes po gimdymo jos suglebo, nebėra patrauklios, net nesinori vasaros sezonui rinktis maudymosi kostiumėlių. Nenorėčiau krūtinės didinti. Tiesiog kad jos forma bent primintų tą, kuri buvo prieš gimdymą.

>
Auglio pašalinimas 05.05.2017

Prisimenant istoriją. Didžiulį auglį primena tik naujagimio randai

Vilniuje atlikta unikali operacija išgelbėjo kūdikį nuo uždusimo. Kakle užaugęs milžiniškas auglys buvo pažeidęs kvėpavimo takus ir net deformavęs vieną ausį. Vilniečiams plastikos chirurgams Renaldui Vaičiūnui ir Dainiui Balčiūnui pavyko sėkmingai pašalinti ypač retą gerybinį auglį, vadinamąją teratomą, rašo „Lietuvos rytas“.
2008 m. rugpjūčio 1 d.

>
Plastikos chirurgai Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas 05.05.2017

Juokiatės, nerodote mimikų, o veidas atrodo piktas: kaltos pykčio raukšlės

Juokiatės po kolegos pasakyto anekdoto, šypsotės, kai saulė plieskia į veidą, arba stebitės, kai pavasario vidury iškrenta sniegas. Nesvarbu, kad ir kas nutiktų, visą laiką atrodote pikta arba susirūpinusi. Priežastis paprasta, jums susiformavo vertikalios raukšlės tarpuakyje, vadinamosios pykčio raukšlės. Ar įmanoma su jomis kovoti?

>
Doc., M.D., akušerė ginekologė Daiva Bartkeviciene 07.04.2017

Intymios problemos, apie kurias moterys nekalba, lengvai išsprendžiamos

Dėl nevisaverčio intymaus gyvenimo metų metus, o kartais netgi dešimtmečius kenčia daugybė moterų. Kai kurios jų net nepagalvoja, kad daugelis problemų, tokių kaip makšties sausumas, per didelės ar per mažos lytinės lūpos, per „plati“ makštis, šlapimo nelaikymas šiandien yra lengvai išsprendžiamos.

>
?