GRAŽIŲ LŪPŲ MĖNUO!

Kas yra LIPS SOFT preparato gamintojas?
Laboratoires FILLMED (Prancūzija) turi daugiau nei 40 metų patirtį estetinės medicinos sprendimų kūrime, be to, šiai kompanijai priklauso viena iš vos 7 moderniausių hialurono gamyklų visame pasaulyje. Visiems FILLMED produktams suteikti CE sertifikatai užtikrina aukščiausią preparatų kokybę ir saugumą.

Kam tinka atlikti procedūras su LIPS SOFT?
Šis užpildas tinka toms, kurios siekia natūralaus efekto – matomo, bet neakivaizdaus rezultato. Tai vadinama prancūziškuoju prisilietimu (angl. French Touch): minimalių korekcijų dėka harmonizuojamos veido proporcijos, atjauninamas veidas, panaikinama nusiminusi, liūdna veido išraiška, bet individualūs bruožai išlaikomi. „Geresnė savęs versija“ – tai yra gamintojo pažadas, kurį išpildo su LIPS SOFT procedūrą atliekantis specialistas.

Kada geriausia rinktis būtent LIPS SOFT?
Pirmosioms lūpų korekcijoms. Kai norisi minimalaus lūpų putlumo, o ne itin stipriai padidinto tūrio, LIPS SOFT yra idealus hialurono užpildas, užtikrinantis, kad rezultatas bus natūralus, neiššaukiantis.
Smulkių raukšlelių aplink lūpas užpildymui. Vadinamosios rūkymo raukšlės virš lūpų stipriai sendina veidą, todėl jų užpildymas minkštos konsistencijos hialurono užpildu efektyviai atjaunina veidą.
Raukšlių ant lūpų išlyginimui ir lūpų drėgmės atstatymui. Su amžiumi lūpos praranda drėgmę, todėl išryškėja smulkios raukšlelės, į kurias suteka lūpų dažai. Dažnai pasitaikanti nuolatinio lūpų sausumo problema sprendžiama į jų audinius injekavus nedidelį kiekį hialurono rūgšties užpildo.
Lūpų paryškinimui. Su amžiumi, o kartais – ir jaunų moterų, lūpos tampa ar būna šviesiais, tarsi išplaukusiais kontūrais. Tai vizualiai mažina lūpas ir dėl to veidas netenka harmoningų proporcijų. Lūpų kontūrą galima paryškinti su hialurono užpildu, kuris, be to, gali padėti sugrąžinti natūraliai ryškesnę rausvą lūpų spalvą. Efektas – ryškesnės lūpos ir jaunatviškesnė išvaizda.
Lūpų asimetrijos korekcijoms. Kai viršutinės ir apatinės lūpos dydis yra ne visai atitinka proporcijas, tą pakoregavus atkuriama veido bruožų harmonija. Korekcijos gali būti atliekamos ir dėl lūpų deformacijos po breketų, įpročio kramtyti lūpas ar kitokių jų formą pakeitusių priežasčių.

Kodėl rezultatas būtent su LIPS SOFT bus natūralus?
Šis hialurono rūgšties užpildas yra minkštos, formavimui pasiduodančios konsistencijos, taigi yra sukurtas švelniai užpildyti, atjauninti, paryškinti lūpas. Toms, kurios nori didesnio tūrio, parenkamas kitas – standesnės konsistencijos užpildas, pavyzdžiui, ART FILLER LIPS.

Ar preparatas leidžiamas tik į lūpas?
Nebūtinai. Jeigu po lūpų korekcijos preparato lieka, juo galima koreguoti raukšles aplink lūpas, kai kuriais atvejais jis tinka ir akių sritis korekcijoms. Konsultuojantis su savo specialistu visada rasite patį geriausią ir individualiai poreikius atitinkantį sprendimą.

Kiek išsilaiko efektas?

Efektas su LIPS SOFT išlieka apie 10-12 mėn., o kartais ir ilgiau – priklauso nuo tokių veiksnių kaip injekuoto preparato kiekis, injekcijos gylis bei sritis, individualios odos sąvybės ir kitokių.

Kas yra hialurono rūgštis?
Hialurono rūgšties natūraliai yra kiekvieno mūsų odoje. Visgi su amžiumi jos kiekis mažėja, todėl buvo atrasta, kad ja papildžius audinius galima atstatyti odos kokybę. Be to, priklausomai nuo hialurono rūgšties preparato konsistencijos (standumo), užpildais galima koreguoti veido trūkumus: užpildyti raukšles, atstatyti veido ovalą, lūpas, paakių zoną ir panašiai. Daugiau apie užpildų galimybes rasite www.fillmed.lt/artfiller

Kaina, EUR: nuo 99 

Kviečiame registruotis:
tel. 8611 03 003
el.paštu: info@drklinika.lt

#GražiųLūpųMėnuo #FILLMED #ARTFILLER #DRKLINIKA

Atgal
?