Didžiųjų lytinių lūpų putlinimas hialurono užpildu

Su laiku moters lytinės lūpos gali prarasti savo formą, dydį ir stangrumą. Lytinės lūpos atlieka labai svarbią erotinę ir seksualinio patrauklumo funkciją. Nemažai moterų jaučia diskomfortą dėl savo išorinių lytinių organų (mažųjų ar didžiųjų lytinių lūpų, tarpvietės, makšties) dydžio. Jaučiamas skausmas lytinio akto metu, blogesnė lubrikacija. Moteris jaučiasi nepatraukli ir nesaugi. Hialurono rūgšties užpildo injekcijos leidžia akivaizdžiai pagerinti jų estetinę ir vizualinę būklę bei pagerinti moterų seksualinį jautrumą.

Hialurono rūgštis yra gryna, pilnai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis, susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir stangrina lytines lūpas. Su amžiumi hialurono rūgšties ir kolageno kiekis mažėja, tad norint atstatyti prarastą kiekį, atliekamos hialurono rūgšties užpildo injekcijos. Po procedūros efektas matomas iš karto.

Procedūros trukmė: 30 min.

Procedūros efektas yra labai individualus, priklauso nuo organizmo savybių, išlieka apie 12 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti.

Savaitę po procedūros rekomenduojama vengti sporto, saunos, baseino.

Kaina, EUR: 300-550

Atgal
?