Krūtų mažinimas

Ne visada didelė krūtinė yra privalumas. Moterys, turinčios dideles, sunkias krūtis, dažnai kenčia nuo nugaros, kaklo, krūtų skausmo, liemenėlės įveržimo ant pečių, iššutimo po krūtimis ar jų asimetrijos. Be fizinio, neretai jaučiamas ir didelis psichologinis diskomfortas. Tokiais atvejais rekomenduojama operacinė krūtų korekcija.

Krūtų sumažinimo operacija nerekomenduojama moterims, kurios nori maitinti krūtimi. Sunku numatyti ar moteris po plastinės operacijos galės maitinti krūtimi, nes mažinant krūtis gali tekti perpjauti pieno latakus, einančius spenelių link ir išeinančius iš jų.

Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir vidutiniškai trunka 3 valandas.

Pjūviai dažniausiai daromi aplink areolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi. Per operaciją pašalinamas odos ir krūties audinio perteklius, spenelis ir areolė pakeliami į prieš operaciją numatytą aukštį ir suformuojama estetiška krūties forma. Operacijos metu galima sumažinti areolę (tamsiai rusvos odos plotelį aplink spenelį), kuri dažnai padidėja didėjant krūtims.  Operacija baigiama paliekant drenus, kurie pašalinami kitą dieną po operacijos.

Ką svarbu žinoti:

Atgal
?