Veido, kaktos ir kaklo patempimas

Veido patempimas (rhytidektomija) – tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamos ant veido ir kaklo su amžiumi atsiradusios raukšlės. Šios operacijos metu patempiama apatinė veido dalis, išlyginamos raukšlės, atstatomi veido ir kaklo kontūrai.

Tradicinės viso veido patempimo operacijos metu pjūvis yra daromas prie ausies ir tęsiasi smilkinio plaukuotoje srityje. Padarius pjūvius, oda atskiriama nuo giliau esančių minkštųjų audinių su specialiomis žirklėmis virš skruostų ir kaklo. Minkštieji audiniai patempiami ir susiuvami pašalinant jų perteklių (jeigu šalinimas yra reikalingas). Operacijos metu gali būti pašalinta dalis riebalinio audinio pagurklio ir kaklo srityje. Tuomet patempiama oda ir plastikos chirurgas nusprendžia, koks kiekis odos turi būti pašalintas. Pašalinus odos perteklių, pjūviai yra susiuvami – veido patempimo operacija baigta.

Kaklo patempimo operacijos atveju pjūvis daromas nuo ausies spenelio iki kaklo srityje esančios plaukų linijos apačios. Ši operacija atliekama norint patempti audinius žandikaulio srityje, po smakru, sukritusią kaklo odą. Galima pašalinti po smakru susikaupusį riebalinį sluoksnį.

Operacija vidutiniškai trunka apie 2-4 valandas. Operacija atliekama bendrinėje nejautroje.

Ką svarbu žinoti:

Atgal
?