Vokų plastika

Vokų plastika (blefaroplastika) – tai odos pertekliaus ar riebalų maišelių pašalinimas iš vokų. Užkritę vokai blogina gyvenimo kokybę trukdydami regai bei keldami estetinių išvaizdos rūpesčių.
Akių vokų operacija grąžina veidui jaunatvišką ir žvalią išvaizdą. Po jos veidas akivaizdžiai atjaunėja. Viršutiniai ir apatiniai vokai gali būti operuojami tiek kartu, tiek atskirai.

Vokai dažniausiai operuojami taikant vietinę nejautrą, operacija trunka apie 1 valandą. Operuojant viršutinius vokus, oda įpjaunama išilgai voko raukšlės pagal odos linijas. Atlikus antrą lygiagretų pjūvį pašalinamas odos perteklius. Operacijos metu taip pat galima pašalinti riebalinius maišelius arba perskirstyti riebalus.

Ką svarbu žinoti:

 

Sėkmingas ir džiuginantis akių vokų operacijos rezultatas priklauso nuo visokeriopos ir profesionalios priežiūros viso operacinio ir gijimo laikotarpio metu. DR Klinikos plastikos chirurgai, įvertinę 20 metų patirtį sukaupusių ODA specialistų sukurtos kosmetikos efektyvumą ir teigiamą poveikį, padedantį užtikrinti sklandų gijimo, regeneracijos ir odos praturtinimo vitaminais procesus, džiaugiasi Jums pristatydami DR Klinikos  partnerystę su novatoriškos profesionalios odos kosmetikos įmone ODA. Nuo šiol visiems DR Klinikos akių vokų operacijos pacientams tik DR Klinikoje bus garantuota dviguba profesionalų priežiūra: kiekviena paciente ne tik pasirūpinsime suteikiant rekomendacijas sklandžiam gijimo procesui užtikrinti, bet ir įteiksime po specialų ODA Laboratorijos sukurtą rinkinį, skirtą gijimo laikotarpiu rūpintis jautria paakių oda.

Atgal
?