Krūtų didinimas

Krūtys visais laikais buvo vienas iš moteriškumo ir seksualumo simbolių. Bėgant metams net ir dailios krūties forma kinta: sumažėja stangrumas, krūtys nusileidžia ir suplokštėja. Tai dažnai atsitinka ne tik vyresnio amžiaus, bet ir krūtimi maitinusioms mamoms.

Krūtys padidinamos, kai moteris pageidauja didesnių krūtų, nori susigrąžinti iki nėštumo buvusį krūtų dydį ar sumažinti ryškią skirtingo dydžio krūtų asimetriją.

Jei pageidaujate krūtų padidinimo operacijos, pirmiausia reikia pasikonsultuoti su plastikos chirurgu. Konsultacijos metu labai svarbu atvirai išsakyti savo norus ir lūkesčius, nes nuo to priklausys galutinis operacijos rezultatas.

Krūtys didinamos implantais. Implantai gali būti užpildyti fiziologiniu tirpalu arba silikono geliu. Jie gali būti apskritos arba lašo formos („anatominiai“).

Konsultacijos metu gydytojas įvertina pacientės antropometrinius duomenis, nuo kurių priklausys operacijos rezultatai ir krūtų forma: pacientės kūno svoris, sudėjimas ir ūgis; natūralus krūtų dydis, forma ir simetrija; krūtų odos elastingumas; krūtinės ląstos sienos forma ir matmenys.

Su plastikos chirurgu aptarsite pagrindinius krūtų padidinimo chirurginius aspektus:

Apskriti implantai puikiai tinka paprasto padidinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis.
Lašo formos („anatominiai“) implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos. Šie implantai taip pat tinka pacientėms, norinčioms, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.

Per konsultaciją galima atlikti būsimos krūtinės 3D simuliaciją, kuri padeda geriau suvokti būsimą krūtų dydį ir formą ir priimti tinkamus sprendimus.

Ką svarbu žinoti:

Atgal
?