Krūtų pakėlimas

Laikui bėgant sumažėja odos stangrumas, degeneruoja liaukinis ir riebalinis krūties audinys, krūtys praranda jaunatvišką formą. Krūtys gali nukarti po gimdymo, netekus svorio ar tiesiog senstant. Ši operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir paprastai trunka iki 3 val.

Yra kelios krūtų pakėlimo operacijos metodikos. Operacijos metodika kiekvienai moteriai parenkama individualiai, atsižvelgiant į krūtų formą ir pasmukimo laipsnį bei moters pageidavimus.

Neretai kartu su krūtų kėlimo operacija atliekamas ir krūtų padidinimas silikoniniais implantais.

Operacijos metu plastikos chirurgas pakeičia spenelio ir areolės vietą, pakelia juos į viršų ir pašalina odos perteklių krūties apatinėje dalyje. Susiuvant žaizdą krūties kontūras pakeliamas į aukštesnę poziciją ir krūtis įgauna jaunatviškesnę formą.

Jei krūtys yra nedaug pasmukusios, jų formą galima pakoreguoti lašo formos arba vadinamaisiais „anatominiais“, silikoniniais implantais, darant pjūvį aplink spenelio areolę ir kartu pašalinant odos perteklių. Taip šiek tiek pakinta spenelio vieta, yra padidinamas krūties tūris, o randas lieka tik aplink spenelį.

Jei krūtys pasmukusios daugiau, gali prireikti atlikti inkaro arba apverstos T formos pjūvį. Šis pjūvis leidžia pašalinti didesnį odos ir krūties liaukos perteklių. Po operacijos randas lieka aplink areolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi.

Ką svarbu žinoti:

Atgal
?